نرده تراس

نرده تراس

نرده تراس یکی از اجزایی است که علاوه بر ایمنی که به تراس ما می دهد می تواند با طراحی خاص، جلوه ای نیز به نمای خانه ی ما بدهد.

انواع زیادی نرده تراس وجود دارد که متناسب با نمای ساختمان میتوانیم متریال آن را انتخاب کرده و اجرا کنیم.

انواع نرده

نرده ها می توانند طراحی های متفاوتی را داشته باشند که در ذیل به برخی از آن ها اشاره شده است:

نرده و حفاظ کابلی تراس

نرده چوبی

نرده به همراه فلاورباکس

نرده شیشه ای

نرده کلاسیک

نرده فلزی

تمامی موارد ذکر شده با توجه به نما و کاربری که کارفرما خواستار آن است، انتخاب می شوند.

کسانی که خواستار تراس سبز هستند، نرده می تواند یکی از مهم ترین اجزایی باشد که برای طراحی بهتر تراس، از وجود آن کمک گرفت. برای نمونه میتوان فلاور باکس های موجود را روی نرده ها سوار کرد و این کار علاوه بر زیبایی، حداقل استفاده از فضا را به ما می دهد.

البته برای این کار باید از مقاوم بودن نرده ی خود مطمئن باشیم و از نرده هایی که مقاومت بالایی دارند استفاده کنیم.

نرده چوبی

نرده های چوبی علاوه بر زیبایی و مقاومت، چشم انداز زیبایی در کنار گیاهان سبز به ما میدهند و تراس سبز زیبایی را ایجاد می کند. بسته به سلیقه ی کارفرما میتوانیم بین نرده های چوبی را فضای بازی قرار دهیم تا گیاهان از بین آن ها رشد کنند و یا میتوان نرده ها را یکسره بدون فواصل نصب کنیم.

تمام این ها بسته به نظر کارفرما و فضای موجود برای اجرای طرح میباشد.

فلاور باکس

اگر شما طرحی هوشمندانه بخواهید میتوانید با فلاور باکس هم حفاظ را به بالکن خود داده و هم گلدان های خود را مرتب کرده و از همه مهم تر نمای زیبایی به ساختمان خود بدهید و این از نظر صرف جویی در فضا و هزینه یکی از مناسب ترین طراحی ها می باشد.

نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای میتوانند یکی از انواع نرده هایی باشند که فضایی مدرن را ایجاد می کنند.نمونه هایی از این نرده ها را میتوانیم مشاهده کنیم که در آن نیز میتوان فضای تراس را زیباتر جلوه داد.

نرده فلزی

نرده های فلزی نیز با مقاومتی که دارند می توانند گزینه ی مناسبی برای تراس ما باشند و در مواردی که تغییر در نمای ساختمان باعث به وجود آمدن اختلاف نشود، میتوان با استفاده از ورق های گالوانیزه سی ان سی شده طراحی خاصی برای نرده ها ایجاد نماییم.

ما در اینجا سعی کردیم برخی از انواع نرده تراس و کاربردی که دارند را برای شما توضیح دهیم اما باید بگوییم در برخی از روف گاردن ها نیز میتوانیم سرتاسر روف گاردن و یا قسمتی از آن را با نرده اجرا کنیم که پیشنهاد ما برای نرده ی روف گاردن نرده های شیشه ای است که میتوانند فضای بسیار جذابی به ما دهد. اما باید بدانیم اگر تنها قسمتی از روف گاردن را از نرده های شیشه ای استفاده کنیم بسیار از نظر حفاظت و زیبایی مناسب تر است و یکنواختی فضا را می توانیم جبران کنیم.

شما میتوانید تراس سبز و یا بام سبز خود را از طراحی تا اجرا به پالیزبام بسپارید و فضای دلنشینی را به خانه ی خود هدیه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه شما

سلام! روی کارشناس مورد نظر کلیک کنید تا در Whatsapp چت کنید