ویلای تهراندشت

ویلای تهراندشت

یکی از مفیدترین و پرسودترین راه های سرمایه گذاری، ساخت ویلا در مناطق خوش آب و هوا می باشد. تهراندشت یکی از فضاهای خوش آب و هوای می باشد که طرفداران زیادی را برای ویلا سازی در برمی گیرد. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید با بودجه ی کمتری، ویلایی با ارزش ملکی بالا داشته باشید و بتوانید در هر شرایطی لذت استفاده از آن را افزایش دهید و به راحتی به فروش برسانید.

محوطه سازی ویلای تهراندشت

یکی از اولین فضاهایی که به چشم می آید و به ساختمان ویلا زیبایی می بخشد محوطه آن می باشد که با طراحی و اجرای درست می تواند علاوه بر زیبایی، فضایی کاربردی را برای مخاطبین خود ایجاد نماید. فضای پارکینگ به همراه سایبان، فضای باربیکیو، طراحی و تعریف مسیر ورودی به ویلا، فضای نشیمن و بستر کاشت گیاهان مناسب شرایط آب و هوایی تهراندشت از آیتم هایی هستند که برای محوطه سازی نقش مهمی ایفا می کنند.

طراحی لنداسکیپ ویلا می تواند با توجه به فرم، بافت و سبک طراحی ویلا شکل بگیرد و همانگی بین فضا را حفظ نماید.

ویلای تهراندشت

روف گاردن ویلای تهراندشت

یکی از مهم ترین بخش یک ویلا، روف گاردن آن می باشد. استفاده از ویو زیبای تهراندشت و محوطه ویلا، با روف گاردنی زیبا و مناسب، امکان پذیر بوده  و لذت دسترسی به ویو فضا را چندین برابر می کند. روف گاردن علاوه برا ایجاد دسترسی برای استفاده از فضا، کاربری های بسیاری به ویلا می بخشد. طراحی و اجرای فضای نشیمن همراه با مبلمان های مناسب، میز آتشدان، پرگولا یا سایبانی چتری، آلاچیق های باز و یا چهارفصل، طراحی و اجرای فضای تهیه غذا، فضای سرگرمی، دیوار سبز، جایگذاری اقلامی مانند آبنما، فلاورباکس و تری باکس جهت افزایش زیبایی بصری و … تنها بخشی از آیتم های روف گاردن می باشند.

تراس گاردن ویلای تهراندشت

اغلب ویلاهایی که ساخته می شوند تراس دار بوده و استفاده از هر فضای ویلا جهت استفاده از منظره می تواند فرصت مناسبی باشد. تراس با هر متراژی که باشد قابل طراحی می باشد و می تواند بر حسب ابعادی که دارد کاربری های متفاوتی داشته باشد.

ویلای تهراندشت

روف گاردن پالیزبام

تمامی آیتم ها و فضاهای نامبرده شده، با استفاده از متریال های مناسب شرایط آب و هوایی تهراندشت مانند چوب پلاست، آهن، چمن مصنوعی و … اجرا شده و می توانند به صورت پرتابل مدولار ساخته شوند و هیچ آسیبی به ویلا نرسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه شما

سلام! روی کارشناس مورد نظر کلیک کنید تا در Whatsapp چت کنید